Polietilen Köpüğü Ambalaj Profilleri

Malzemelerin taşınması ve sevki sırasında; kırılmaları, darbeleri ve çizilmeleri önlemek için kolaylıkla uygulanabilen, ekonomik bir malzemedir. Mobilya sektörü başta olmak üzere, otomobil, endüstri, elektronik, aydınlatma ve birçok farklı sektörlere hizmet etmektedir.

Görüntüle sayfa başına

Polietilen U Profil

Tolipack Polietilen U Profillerini, mobilya, pencere, kapı, aydınlatma malzemeleri, ayna, beyaz eşya, sanat eserleri, ısıtma ve soğutma cihazlarının sevkiyatında koruma amaçlı kullanabilirsiniz.

Polietilen V Profil

Tolipack Polietilen Köpük V Profilleri kapalı hücre yapısı sayesinde iyi bir darbe sönümleyicidir. Ahşap, Metal, Mobilya kenar ve Köşe korumlarında beyaz eşya ve elektronik ekipmanlarının kenar ve köşe korumalarında kullanılır.

Polietilen Cam Boy Profil

Tolipack Polietilen Köpük Cam boy profilin standart ölçüleri 2 metrelik boy ve 90 metrelik kangal şeklinde standart rengi sarıdır. Pe cam profil; Tüm cam, metal, pleksi vb. ürünlerde kullanılmaktadır.

Polietilen Kare Profil

Tolipack Polietilen Köpük Kare profilin standart ölçüsü 2 metre standart rengi gridir. Farklı ölçü ve renk seçenekleri için lütfen bilgi alınız. PE profiller; Mobilya, kapı ve pencere sistemleri, beyaz eşya, cam ve ayna, otomotiv yedek parçaları, yapı ürünleri vb. tüm sektörler tarafından kullanılmaktadır.

Polietilen D Profil

Tolipack Polietilen Köpük D Profilleri kapalı hücre yapısı sayesinde iyi bir darbe sönümleyicidir. Standart ölçüsü 2 metre standart beyaz ve gridir. Mobilya, kapı ve pencere sistemleri, beyaz eşya, cam ve ayna, otomotiv yedek parçaları, yapı ürünleri vb. tüm sektörler tarafından kullanılmaktadır.

Polietilen T Profil

Tolipack Polietilen Köpük T Profilleri kapalı hücre yapısı sayesinde iyi bir darbe sönümleyicidir. T Profiller özellikle 4 kenar ve yüzeyin aynı anda kolaylıkla korunması amacıyla kullanılır. Doğal taş ve mermer paletlerinin ambalajlanmasında kullanılır.