Polietilen Köpüğü Köşe Koruma Ürünleri

  • Polietilen maddeden üretilmektedir.
  • Kapalı hücre yapısı sayesinde mekanik darbelere karşı koruma sağlar.
  • Yüksek darbe dayanımı sayesinde ürünlerin zarar görmesini önler.
  • %100 Geri dönüşümlü, ekonomik ve çevre dostu bir üründür.
  • Müşterilerimizin ihtiyacına göre özel ölçülerde üretim yapılmaktadır.

Polietilen U Köşe Koruyucu

Köşelerde tam koruma Tolipack Polietilen Köpüğü U Köşe Koruyucu; U profilden kesilip 90° lik açıyla yapıştırılarak hazırlanmaktadırlar. Köşelerde üç yüzeyli koruyuculuk sağlarlar. Masif, cam, elektronik eşyalar için Köşe Koruyucu ürün olarak kullanılır. U Köşe Koruyucular alçak yoğunluklu polietilen (LDPE) den ekstrüzyon metodu ile üretilen ve kapalı hücre yapısına sahip köpük malzemedir. Farklı şekil ve ebatlarda üretilebilir. Antistatik özelliktedirler ve toz tutmazlar.

Polietilen V Köşe Koruyucu

Köşelerde tam koruma Tolipack Polietilen Köpüğü V Köşe Koruyucu; V profilden kesilip 90° lik açıyla yapıştırılarak hazırlanmaktadırlar. Köşelerde üç yüzeyli koruyuculuk sağlarlar. Masif, cam, elektronik eşyalar için Köşe Koruyucu ürün olarak kullanılır. V Köşe Koruyucular alçak yoğunluklu polietilen (LDPE) den ekstrüzyon metodu ile üretilen ve kapalı hücre yapısına sahip köpük malzemedir. Farklı şekil ve ebatlarda üretilebilir. Antistatik özelliktedirler ve toz tutmazlar.

Polietilen Cam Köşe Koruyucu

Tolipack Polietilen Cam Köşe Koruyucular, köşelerde iki yüzeyli koruyuculuk sağlarlar. Masif, cam, elektronik eşyalar için Köşe Koruyucu ürün olarak kullanılırlar.

Polietilen C Köşe Koruyucu

Köşelerde tam koruma Tolipack Polietilen Köpüğü C Köşe Koruyucu; C profilden kesilip 90° lik açıyla yapıştırılarak hazırlanmaktadırlar. Köşelerde üç yüzeyli koruyuculuk sağlarlar. Masif, cam, elektronik eşyalar için Köşe Koruyucu ürün olarak kullanılır. C Köşe Koruyucular alçak yoğunluklu polietilen (LDPE) den ekstrüzyon metodu ile üretilen ve kapalı hücre yapısına sahip köpük malzemedir. Farklı şekil ve ebatlarda üretilebilir. Antistatik özelliktedirler ve toz tutmazlar.

Polietilen Takoz Köşe Koruyucu

Dolap, sandık gibi ağır malzemelerin sevkiyatında kullanılan Tolipack Polietilen Takoz Köşe Koruyucuların yoğunlukları, kalınlıkları ve boyutları istenilen ölçülere göre üretilebilmektedir.